همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات با سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر خنک کننده هوا محیط زیست 2 سال گارانتی برای صنعت
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات 50w 7000 mm / s
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
20W 30W نوع دستگاه فیبر لیزری علامت گذاری برای مارک فلز
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
30W لیزر مینی فیبر لیزری علامت گذاری ماشین نسخه قابل حمل برای علائم فلزی و پلاستیک و حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
30W لیزر مینی فیبر لیزری علامت گذاری ماشین نسخه قابل حمل برای علائم فلزی و پلاستیک و حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
1 میلی متر طلا و نقره برش فیبر لیزر علامت گذاری ماشین 50W برای جواهرات عمیق حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
نوع ماشین آلات علامت گذاری لیزر فایبرگلاس برای Jewlery طلا نقره ای
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر لیزری 30 وات با دقت بالا برای برنج
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل با سرعت بالا 20w 30w 50w برای فلز
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


