همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser marking machine ] همخوانی داشتن 334 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر الیاف جواهرات دستگاه حکاکی لیزری 20 وات
| قدرت لیزر: | 20W |
|---|---|
| از قالب گرافیکی پشتیبانی می کند: | PLT ، BMP ، JPG ، PNG ، TIP ، PCX ، TGA ، ICO ، DXF |
| دقت در تکرار: | ± 0.002 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر سه بعدی 20w برای حکاکی عمیق
| مدل: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
|---|---|
| تکرار دقیق: | ± 0.003 میلی متر |
| طول عمر ماژول لیزر فیبر: | 100 000 ساعت |
دستگاه مارک لیزر فیبر MOPA 20W برای علامت گذاری رنگ جواهرات
| نوع لیزری: | MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات |
| منطقه کار: | 100*100 میلی متر (قابل تنظیم) |
تراشه های مدار مجتمع دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر با Raycus
| نام محصول: | چاپگر لیزر فیبر الیزر با رایکوس برای پلاک |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر JPT Raycus IPG 20W 30W 50W برای ساعت
| قدرت لیزر: | 50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه مارک لیزری فیبر حکاکی رومیزی 30 وات 50 واتی جواهرات فلزی
| نام تجاری: | Riselaser |
|---|---|
| وزن (کیلوگرم): | 70 کیلوگرم |
| منطقه علامت گذاری: | 100mm*100mm |
دستگاه لیزر لیزری قابل حمل برای کدگذاری فلزات صنعتی کوچک
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی 20W 30W 50W ماشین نقاشی لیزر کوچک قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه مارک لیزر فیبر دستی مینی برای فلز کاری 20 وات 30 وات
| وزن: | 40 کیلوگرم |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر لیزری 20 وات با سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


