همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ rust paint removal laser cleaner ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
50w 100w 200w کوله پشتی ماشین پاک کننده لیزری دستگیر پالس برای پاک کردن روغن رنگ زنگ قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه تمیزکننده لیزر خودکار ، دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر 100W منبع 1064nm منبع
| نام محصول: | فیبر لیزر برای پاک کردن زنگ زدگی / رنگ |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | 1064nm |
دستگاه زنگ زدگی تمیز کننده لیزر هوا خنک کننده لیزر فیبر پالس MOPA 200w 100w
| نوع لیزر: | دستگاه زنگ زدگی تمیز کننده لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر موپا |
| قدرت موجود: | 100 وات 200 وات 300 وات |
5MJ لیزر با کیفیت بالا دستگاه تمیز کردن ماشین دقیق موقعیت برای حذف نقاشی عمیق
| نام محصول: | سیستم پاک کردن لیزر فیبر 5 مگاوات با انرژی 200 وات Q-switched برای حذف نقاشی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه لیزر زدود زنگ زدگی 1000 وات 1500 وات 2000 وات طرح دستی
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A و دیگر اختیاری |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی لیزری فیبر 1000 واتی برای گرد و غبار روغن رنگ زنگ زده
| نوع لیزری: | رفع زنگ زدگی با لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه حذف اکسید لیزر لیزر قابل حمل 100 وات 1064nm لیزر قابل حمل
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
ماشین تمیز کننده لیزری دستی فیبر پالس 100 وات
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات، 200 وات، 300 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه لیزر پاک کننده Protable دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی 200w
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده 200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا/آب |
دستگاه تمیز کننده لیزری دستی 100 وات 300 وات روش خنک کننده هوا
| قدرت: | 200 وات، 100 وات، 300 وات |
|---|---|
| وزن: | 45 کیلوگرم |
| کاربرد: | تمیز کردن زنگ زدگی رنگ سطحی |


