همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ rust paint removal laser cleaner ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
سیستم خنک کننده هوای خنک کننده لیزر صنعتی 100W صنعتی
| نام محصول: | لیزر فیبر ماشین تمیز کردن |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه لیزر تمیز کننده آسان با جابجایی دستگاه زنگ زدگی لیزری با کیف چرخ دستی
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر برای از بین بردن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر MOPA 100 وات یا 200 وات |
| امکانات: | طراحی چرخ دستی |
دستگاه تمیزکننده هوشمند لیزر ، دستگاه لیزر فلزی لیزر فیبر 1064 نانومتر
| نام محصول: | دستگاه تمیز کردن لیزر هوشمند دستگاه رسوب زدایی با لیزر فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 70W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کردن لیزر ارتعاشی، دستگاه 100W لیزر زنگ زنگ برای قالب
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
بدون تجهیزات تمیز کردن لیزر لرزش ، دستگاه لیزر زنگ زدایی برای قالب
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
دستگاه تمیز کردن لیزر با خنک کننده 220V تک فاز 220W با مجوز CE
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر لیزر Raycus IPG 100W با سرعت بالا 6000mm / s
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG100W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |


