همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ rust paint removal laser cleaner ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
دستگاه پاک کننده لیزر کوله پشتی هوا خنک کننده قابل حمل برای فروش 50w 100w
| نوع لیزر: | فروش دستگاه شستشو با لیزر |
|---|---|
| ویژگی ماشین: | قابل حمل |
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس |
100 ولت 200 ولت 80 کیلوگرم ليزر دستي ضد زنگ براي فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 538*411*685mm |
دستگاه لیزر تمیز کننده بزرگ پاک کننده زنگ زدگی 2000w
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000W |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه تمیز کننده لیزر پالس 50 واتی 100 واتی نوع کوله پشتی برای قالب دیوار چوبی
| پاک کننده لیزر: | پاک کننده لیزری دستی کوله پشتی 50 واتی 100 واتی |
|---|---|
| نوع توان لیزری: | لیزر پالسی 50 وات 100 وات |
| نوع خنک کننده: | هوا خنک کننده |
دستگاه ضد زنگ دستگاه تمیز کننده لیزر قابل حمل 50 وات 100 وات 200 وات
| نوع لیزری: | زنگ زدگی لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50w/100w/200w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
فیبر لیزر فلز تمیز کردن ماشین 100W برای حذف زنگ زنگ فلز / روغن استن
| نام محصول: | دستگاه تمیز کننده لیزر فیبر 100 وات برای از بین بردن زنگ فلز و لکه روغن |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر |
Q - فیش لیزر فیبر لیزری ماشین 200w سفارشی حالت پرتو لیزری
| نام محصول: | دستگاه تمیزکننده فیبر لیزری فیبر کشی Q-switched 200W برای تمیز کردن زنگ |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه برش لیزر فیبر لیزری، 100 وات قابل حمل لیزر تمیز کننده فلزی
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم / لیزر تمیز کردن تجهیزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه پاک کننده لیزر فیبر پالس دستی 100w 200w جهت از بین بردن زنگ زدگی
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات / 200 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
کوله پشتی لیزر زدودن دستگاه 50W لیزر تمیز کردن تجهیزات بدون آلودگی
| نام محصول: | 50W ماشین تمیز کردن لیزر کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |


