همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ rust paint removal laser cleaner ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
50W فیبر لیزر حذف رنگ تمیز کردن ماشین پاک کننده زنگ دستی لیزر
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG50W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
پاک کننده فلز لیزری قابل حمل 100 وات با خنک کننده هوا برای فولاد ضد زنگ
| قدرت: | 200 وات، 100 وات، 300 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
کوله پشتی ماشین پاک کننده لیزری پالس دستی 50w 100w 200w قابل حمل برای حذف روغن رنگ زنگ
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ماشین تمیز کردن لیزر پالس 50 ولت 100 ولت برای پاک کردن روغن رنگ زنگ
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ماشین تمیز کننده لیزری پالس 200 وات در طراحی قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ماشین تمیز کردن لیزر 50W 100W برای پاک کردن زنگ فلز و رنگ سطح
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
لیزر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو / کشتی
| نام محصول: | پاک کننده لیزری فیبر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کردن لیزر با راندمان بالا 100 وات عملکرد آسان برای صنعت خودرو / کشتی
| نام محصول: | لیزر فیبر پاک کننده 100W با راندمان بالا برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064 نانومتری |
دستگاه زنگ زدگی لیزری 200 وات 100 وات 50 وات پاک کننده سنگ فلزی رنگ روغن
| نوع لیزر: | دستگاه شستشوی لیزری قابل حمل 200 وات |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| انرژی پالس: | 1.5 میلی ژول |
دستگاه لیزر صنعتی 200w برای حذف زنگ زدگی کتابچه راهنمای / عملیات خودکار
| نوع لیزر: | سیستم تمیز کردن لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس حداکثر 200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |


