همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel jewelry laser welding machine ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
دستگاه جوش لیزری دستی فولاد آلیاژ با سیستم عامل قابل ارتقاء عملکرد ساده
| Laser welding: | Yes |
|---|---|
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
80W Desktop Gold Silver YAG Mini Dental Laser Welder استفاده خانگی از جواهرات ماشین جوشکاری لیزر
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دسکتاپ 80w YAG لیزری قابل حمل جوهر آلات جوهری لیزر جوشکاری ماشین برای طلا و نقره فلز
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات 220 ولت سیستم لحیم کاری میکرو لیزر
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
دسکتاپ 40W مینی قابل حمل جواهرات لیزر جوش ماشین برای طلا نقره جواهرات فولاد ضد زنگ
| استفاده: | استفاده از دندانپزشکی در جوشکاری جواهرات |
|---|---|
| نکته کلیدی فروش: | لحیم کاری لیزری |
| عملیات: | کنترل صفحه لمسی |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات YAG 80W 120W 200W آلودگی رایگان
| نام محصول: | جوشکار لیزری فیبر |
|---|---|
| نکات کلیدی فروش: | کارکرد آسان |
| طریقه استفاده: | جوشکاری جواهرات |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات دستی 1000W قدرتمند برای آهن از جنس استنلس استیل
| قدرت لیزر: | 1000W / 1500w / 2000w |
|---|---|
| طول موج: | 1080 ± 10 نانومتر |
| حالت کار: | CW / پالس شده |
10.0HZ جوشکاری لیزر دستگاه جوشکاری برای تعمیر فولاد ضد زنگ
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
از فلز آلیاژ ساخته شده دستگاه جوش لیزر دستی برای خروجی نور مداوم
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
|---|---|
| Laser welding: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
ماشین جوشکاری لیزری یاقی کوچک 150 وات با ماشین تعمیر سی سی دی برای جواهرات طلا و نقره
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |


