همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel jewelry laser welding machine ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
ماشین جوش لیزری مینی قابل حمل برای طلا و نقره جواهرات تعمیر قاب جواهرات فولاد ضد زنگ
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
دستگاه جوش لیزری دستی 180 کیلوگرم برای کاربردهای جوش مستمر
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
دستگاه جوش لیزری دستی RAYCUS 1500w برای لحیم کاری از جنس استنلس استیل
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزری دستی |
|---|---|
| منبع لیزر: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| طول سیم فیبر: | 10 متر |
Touch Control Jewelry Laser Welding Machine Jewelry Repair Laser Spot Welder
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جوش لیزر دستی برای کارخانه های مواد غذایی و نوشیدنی BWT منبع لیزر 3mm Welding Dept
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
ماشین جوش لیزری فیبر کوچک و قدرتمند دستگیر با منبع لیزر BWT
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Key Selling Points: | Competitive Price |
دستگاه جوشکاری لیزری فیبر لیزری چند منظوره 2000 ولت
| کارایی: | قدرت 2 کیلووات می تواند فولاد ضد زنگ و کربن با ضخامت 6 میلی متر را بدون سیم اضافی جوش دهد |
|---|---|
| ضخامت جوش: | ≤3mm، ≤6mm، ≤8mm |
| پشتیبانی مواد: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، صفحه گالوانیزه و آلومینیوم |
گواهینامه CE 60w دستگاه جوش لیزر برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
۴۰٪ کارایی تبدیل الکترو اپتیکال ماشین جوش لیزر دستی برای جوش
| طول موج لیزر خروجی: | 1080 نانومتر |
|---|---|
| ویژگی ها: | پیکربندی ساده، اندازه کوچک، عملیات ساده و هوش بالا |
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
دستگاه جوش لیزری دستی با قابلیت اطمینان بالا برای صنایع خودرو و سایر صنایع
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
|---|---|
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
| مواد جوش: | فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن، آلومینیوم، برنج، مس |


