همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel jewelry laser welding machine ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات استیل ضد زنگ کنترل لمسی با 1 سال گارانتی
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جوشکاری لیزر جواهرات از جنس استنلس استیل کنترل لمسی 1 سال گارانتی
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جوش لیزری نقطه ای فولادی ضد زنگ 60Hz 380V با Boom Lift
| گواهی: | ISO SGS |
|---|---|
| فرکانس: | 50 هرتز / 60 هرتز |
| نکات کلیدی فروش: | دقت بالا |
دستگاه جوشکاری لیزری برای طلا 1064nm YAG لیزر زبان عملیاتی کره ای
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
طلا نقره مینی جواهرات لیزر جوش ماشین 150W برای گوشواره های جواهرات
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
150w مینی یک مدل دسکتاپ جواهرات لیزر جوش ماشین برای طلا و نقره الماس
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
طلا نقره پلاتین جواهرات لیزر جوش ماشین 150W YAG دسکتاپ مینی لیزر نقطه جوش سازنده
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
دستگاه جوش لیزری جواهرات با اشعه لیزری کوچک و قدرتمند برای طلا با CCD و میکروسکوپ
| منبع لیزر: | دستگاه جوش لیزری طلا و جواهر |
|---|---|
| منبع پمپ: | تک لامپ |
| سیستم خنک کننده: | ساخت در بازیافت آب |
جوشکاری لیزر 60 وات جوشکاری برای تعمیر طلا / فولاد ضد زنگ
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
دستگاه جوش لیزری جواهرات قابل حمل 80w با طراحی ارگونومیک
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 ~ 10 میلی ثانیه |


