همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ stainless steel jewelry laser welding machine ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
150w لیزر جواهرات نقطه جوش دهنده دسکتاپ جوش دهنده جوش دهنده ماشین برای زنجیره کوچک نقره طلا جواهرات پلاتین
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
150W YAG مینی طلا ليزر جوشنده جواهرات قابل حمل ليزر مشعل جوش ماشين برای فروش
| نام ماشین: | دستگاه جوش لیزری جواهرات رومیزی یاگ 150 واتی |
|---|---|
| قایق لیزری: | 150 وات |
| نوع لیزری: | لیزر 1064 نانومتری یاگ |
تجهیزات جوش لیزری قابل حمل 3 میلی متری با نفوذ دو طرفه بدون نگهداری
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
|---|---|
| نفوذ یک طرفه: | 3 میلی متر (فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن)، 2 میلی متر (آلومینیوم)، 1.5 میلی متر (برنج)، 1 |
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
طلا و نقره جواهرات مینی نقطه لیزر جوشکاری ماشین جوشکاری میکرو برای تعمیر حلقه ساعت
| کلمات کلیدی: | دستگاه لیزر جوش نقطه ای جواهرات |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| عرض پالس: | 0.1 تا 10 میلیثانیه |
لحیم کاری لیزری فیبر دستی 1500 وات 1064 نانومتر لحیم کاری لیزری عملیات آسان
| لیزر: | 1500 وات ، 2000 وات ، 1000 وات |
|---|---|
| طول موج: | لحیم کاری لیزری 1064 نانومتر |
| کلید واژه ها: | فروش دستگاه جوش لیزر |
دستگاه جوش جواهرات لیزری 90 ژول جوشکار نقطه جوش
| نام محصول: | جوشکاری با پرتو لیزر |
|---|---|
| محدوده اندازه نقطه: | -3 میلی متر ~ 3 میلی متر |
| دامنه عرض پالس: | 1 ~ 20 میلی ثانیه |
دستگاه جوش لیزری دست 300 وات، دستگاه جوش نقطه ای لیزری مینی YAG
| نام: | دستگاه لحیم کاری لیزر |
|---|---|
| نام مدل: | RL-YW300 |
| کاربرد: | جوش جواهر |
دستگاه جوش نقطه ای لیزری استیل 60W 1064nm
| نام محصول:: | جوشکاری لیزر انتقال 60w فیبر برای جوشکاری طلا ، تعمیر فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ:: | سفید |
| ولتاژ:: | 110V / 220V اختیاری |
جوشکاری 10 میلی ثانیه دستگاه جوشکاری مینی لکه جوش قابل حمل 60 وات 100 وات
| نام محصول: | جوشکاری نقطه ای YAG 60W 100W با اندازه کوچک قابل محافظت |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
راهنمای خطی ریل فیبر لیزری برش ماشین 1000W با سیستم عامل ویندوز
| نام محصول: | فیبر برش لیزر |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| قدرت لیزری: | 500w، 800w، 1000w |


