همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر الیاف جواهرات دستگاه حکاکی لیزری 20 وات
| قدرت لیزر: | 20W |
|---|---|
| از قالب گرافیکی پشتیبانی می کند: | PLT ، BMP ، JPG ، PNG ، TIP ، PCX ، TGA ، ICO ، DXF |
| دقت در تکرار: | ± 0.002 میلی متر |
دستگاه حکاکی لیزری 1064nm 20w نشانگر لیزری رومیزی را ادغام کنید
| مصرف برق کل دستگاه: | ≤ 160 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 19.5 ± 0.5 وات |
| طول موج لیزر: | 1064nm |
ماشین نقاشی لیزری فیبر کوچک دستی قابل حمل 20w 25w 50w
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه علامت گذاری لیزر حکاکی لیزری هوا خنک کننده 40w برای شیشه فلزی
| قدرت لیزر: | 20W-100W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| منبع تغذیه: | 220 ولت |
حکاکی لیزری رومیزی دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 20W بدون گرد و غبار
| حداقل عرض خط: | 0.02 میلی متر |
|---|---|
| حداقل نویسه ها: | 0.15 میلی متر |
| دقت تکرارپذیری: | 00 0.002 میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری برچسب گوش حیوانات 6 کیلوگرمی دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20 واتی
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
|---|---|
| روش کنترل: | صفحه لمسی |
| وزن خالص دستگاه: | 6 کیلوگرم |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی 20W 30W 50W ماشین نقاشی لیزر کوچک قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
دستگاه لیزر فیبر لیزری با سرعت بالا 50W با Raycus
| وضعیت: | 100٪ جدید |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار EZCAD |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر JPT Raycus IPG 20W 30W 50W برای ساعت
| قدرت لیزر: | 50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه حکاکی لیزری انگشتر جواهر 20 واتی هوا خنک کننده با روتاری
| میانگین توان خروجی: | 20 وات |
|---|---|
| محدوده تنظیم قدرت: | 30 تا 100 درصد |
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |


