همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
سیستم کنترل کامپیوتری دستگاه حکاکی لیزری دسکتاپ 2 سال گارانتی با CE / ISO
| نام پروتکل: | 2 ساله دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری با CE و ISO را تضمین می کند |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W |
| گواهی: | CE, ISO |
دستگاه علامت گذاری با لیزر High Precision Fiber طول موج 1064 میلیمتر برقی
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر موثر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
منبع لیزری فیبر موپا
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر موپا |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20,30,50,70,100,120W |
| طول موج: | 1064 نانومتر |
ماژول لیزری فرکانس متقارن 1-2000 کیلوهرتز، منبع لیزر MOPA 70W برای فیبر نوری
| نام محصول: | منبع نور فیبر MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 70w |
| طول موج: | 1064nm |
ماشین آلات علامت گذاری لیزر 30 وات، دستگاه حکاکی لیزر خنک کننده هوا برای فلز
| نام محصول: | ماشین علامت گذاری لیزر فیبر جدید برای 30W با کیفیت خوب |
|---|---|
| نوع لیزر: | لیزر فیبر |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی غیر فلزی 20 کیلوهرتز 20 وات 20 وات خنک می شود
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
منبع تغذیه لیزری فیبر 120W MOPA با انرژی بالا، جوش دقیق / تلفن همراه اچینگ
| نام محصول: | منبع نور فیبر MOPA |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 120W |
| طول موج: | 1064nm |
دستگاه علامت گذاری لیزر 1064nm UV 3w 5w ISO Ce
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
3w 5w دستگاه علامت گذاری UV قابل حمل برای جواهرات قطعات الکترونیکی چوب پلاستیک
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 50 کیلوگرم |
ساختار فشرده منبع ماژول فیبر لیزری فلزی / لیبل
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20،30 50w |
| طول موج: | 1064nm |


