همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
20W 30W Fiber Laser Marker 3D فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای علامت گذاری قالب
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر محدود به طور کامل محکم از استاندارد اتحادیه اروپا
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر محدود به طور کامل محکم از استاندارد اتحادیه اروپا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر مینی فلز با رایانه برای جواهرات طلا
| مدل: | دستگاه حکاکی لیزری برای جواهرات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W / 100W |
| مواد قابل استفاده: | پلاستیک فلزی |
برچسب برچسب سگ برچسب 20W 30W قابل حمل لیزر علامت گذاری ماشین با مواد فلزی و پلاستیک
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
30w دستگاه حکاکی با لیزر فیبر با عمق 0.4 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه حکاکی از فولاد ضد زنگ 1064nm نشانگر لیزری فیبر 50w
| نام محصول: | دستگاه فروش لیزر حکاکی لیزر فیبر 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (و دیگران) |
دستگاه نشانگر لیزری فیبر 1064nm 20 وات برای چاپ تاریخ تولید
| کلید واژه ها: | پرینتر لیزری |
|---|---|
| منبع لیزر: | دستگاه لیزر فیبر 20 وات |
| کیفیت تیر M22: | ≤1.4 |
دستگاه مارک لیزر فیبر 20 واتی 30 واتی 50 واتی برای لباس های شیشه ای حلقه ای
| نام ماشین: | دستگاه مارک لیزر فیبر محصور |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات / 30 وات / 50 وات |
| اندازه علامت گذاری: | 110*110 میلی متر (150*150 میلی متر) |
سیستم های علامت گذاری صنعتی لیزری فشرده 30w برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | ماشین آلات حکاکی لیزر عددی فیبر صنعتی برای استفاده از صنعت |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |


