همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
Super Mini 60kHz Fiber Laser Marking Machine 20w Battery Powered
| کلید واژه ها: | دستگاه علامت گذاری لیزری 20 وات |
|---|---|
| منبع لیزر: | حداکثر 20 وات |
| کیفیت تیر M22: | ≤1.4 |
حلقه جواهرات 20w 30w دستگاه حکاکی لیزری کوچک با روتاری
| مدل ماشین: | حلقه های حکاکی جواهرات با چرخش |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus |
| عمر ماژول لیزر: | 100000 ساعت |
دستگاه مارک لیزر فیبر JPT M7 Mopa 20W Sino Galvo For Metal Color
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر موپا |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار JCZ |
| سرعت علامت گذاری: | 0-7000mm/s |
دستگاه مارک لیزری مینی قابل حمل حداکثر 20 وات 30 وات فلزی فیبر پلاستیکی
| کلید واژه ها: | دستگاه لیزر علامت گذاری |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک لیزر فیبر پلاستیکی فلزی |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
دستگاه مینی لیزری فلزی پلاستیکی قابل حمل 20 وات / 30 وات
| نام ماشین: | دستگاه لیزر مارکینگ مینی قابل حمل |
|---|---|
| استفاده اصلی: | مارک لیزر فیبر فلزی |
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر (اختیاری 150 * 150 میلی متر) |
دستگاه حکاکی لیزری محور روتاری Yag، 51KG نشانگر لیزری کوچک دستی
| نام محصول: | مینی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر خنک کننده هوا محیط زیست 2 سال گارانتی برای صنعت
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر صنعتی 20w 100w دوربین CCD موقعیت یابی خودکار بصری
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
| وزن (کیلوگرم): | 85 کیلوگرم |
30W 50W Desktop Fiber Laser Marking ماشین حکاکی برای فلز
| نام محصول: | دستگاه چاپ لیزری فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر لیزری 30 وات با دقت بالا برای برنج
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


