همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
قابل حمل دستگاه لیزر فیبر لیزری علامت گذاری با 20W / 30W
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری مجتمع نوع دستی مصرف کم انرژی
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 × 110 میلیمتر |
دستی برای نشانگر لیزری کوتاه فیبر رنگی دستی 20W 7000mm / s سرعت AC220V / 50HZ
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزری رنگی فیبر قابل حمل 20W قابل حمل |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| سرعت علامت گذاری: | 000 7000 میلی متر در ثانیه |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر 220 ولت 30 وات قابل حمل برای جواهرات
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
ساختار پایدار برای دستگاه های علامت گذاری لیزر فیبر 20w به طور کامل مجتمع برای فلز / پلاستیک
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر مجزا برای مارک فلز و پلاستیک |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر قابل حمل 20 وات با پخت و پز هوا نصب آسان عملگر
| نام محصول: | حکاکی لیزری قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | ماکس یا ریکوس |
| مدل: | RL-20P / 10P |
دستگاه حکاکی مارک لیزری فیبر 20 واتی برای فلز آلومینیوم
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 150mm*150mm |
| منبع لیزر: | IPG Raycus Max JPT |
دستگاه علامت گذاری لیزری فیبر سه بعدی 20w برای حکاکی عمیق
| مدل: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
|---|---|
| تکرار دقیق: | ± 0.003 میلی متر |
| طول عمر ماژول لیزر فیبر: | 100 000 ساعت |
مینی اندازه فلزی رومیزی فیبر لیزر علامت گذاری ماشین لیزر حکاکی 30w
| نام: | دستگاه اچ لیزر برای فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W |
| طول موج لیزر: | 1064nm |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر لیزری 1064nm 20W
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |


