همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 110 * 110 خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
20W 30W نوع دستگاه فیبر لیزری علامت گذاری برای مارک فلز
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ماشین لیزری قابل حمل Fiber Laser Marking System 220v
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
لیتیوم لیتیوم فیبر لیتیوم مارک ماشین کم قدرت برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | نوع لیزر فیبر لیزری اقتصادی نوع |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
همه در یک ماشین علامت گذاری فیبر، دستگاه لیزر اچ برای افزایش کارایی فلز
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل همه در یک |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
قطعات اتومبیل حکاکی لیزر فیبر نوری 20W 0.001 میلی متر دقت
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل 20 واتی برای حکاکی حلقه فولادی ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| منطقه حکاکی: | 110*110 میلی متر |
لیزر فلزی قابل حمل فیبر لیزری علامت گذاری ماشین لیزر باریک 1064nm طول موج
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w، 100W، 150W، 200W |
| منطقه کاری: | 110 * 110mm، 200 * 200mm، 300 * 300mm اختیاری |
فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای برچسب Anminal گوش، پلاستیک، قطعات خودرو
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
لیزر فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 20w برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


