همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر دندانی Protable عمیق 30W 50W برای فلز
| نام محصول: | دستگاه مارک دستگاه لیزر قابل تنظیم |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 30W |
| منطقه کاری: | 110x110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی با لیزر دستگاه خنک کننده هوا 2 سال ضمانت
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر MINI نوع رومیزی محصور شده برای مارک های صنعتی 20W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 20w 30w 50w حکاکی برچسب گوش حیوانات
| طول موج لیزر: | 1064 نانومتر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات / 30 وات / 50 وات |
| اندازه منطقه کاری: | 100*100 میلی متر (قابل تنظیم) |
20w 30w 50w Precision Fiber Laser Marking Machine for Metal
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
دستگاه لیزر لیزری 20w ماشین حکاکی با CE
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری برای علامت گذاری فلز و پلاستیک
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
30W لیزر مینی فیبر لیزری علامت گذاری ماشین نسخه قابل حمل برای علائم فلزی و پلاستیک و حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
سیستم های لرزاننده لنزهای قابل حمل فیبر لیزری با 20w 30w
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دقت بالا 20W لیزر فیبر اچینگ ماشین، دستگاه حکاکی فلزات جمع و جور
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر لیزری 20 وات با سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |


