همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری آلومینیومی حکاکی لیزری فیبر فلزی سه بعدی قابل حمل
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه علامت گذاری لیزری حکاکی کننده لیزر فیبر رومیزی Split Design Desktop
| دقت را تکرار کنید: | ± 0.002 میلی متر |
|---|---|
| شخصیت حداقل: | 0.15 میلی متر |
| اندازه نقطه در کانون توجه است: | 0.15 میلی متر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری 20 وات دستی که دارای علامت گذاری فیبر با Jpt Mopa است
| نام محصول: | چاپگر لیزر فیبر الیزر با رایکوس برای پلاک |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 10W 20W 30W 50W |
| مواد کاربردی: | فلزی و بیشتر غیر فلزی |
20W 30W 50W 70W CO2 لیزر ماشین علامت گذاری چوب برای چوب پلاستیک علامت گذاری حکاکی ماشین
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
کابینت سفید 20W 30W 50W ماشین حکاکی لیزری فیبر
| قدرت لیزر: | 20،30،50W |
|---|---|
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر 20w
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |
حکاکی لیزری فیبر متحرک 20 وات نقره ای نقره ای طلایی
| طول موج: | 1064nm |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر (قابل تنظیم) |
ماشین نقاش لیزری فیبر قابل حمل برای کدگذاری فلز فلز کوچک فلزی
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
20W 30W 50W فیبر لیزری علامت گذاری ماشین حکاکی هوای سرد برای جواهرات
| نام محصول: | 20W 30W 50W هوشمند فیبر لیزری حکاکی ماشین برای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه حکاکی لیزری MINI 20 واتی با منبع لیزر Raycus JPT
| کلمه کلیدی: | دستگاه حکاکی لیزری |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |


