همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر صنعتی 80 کیلوهرتز سرعت بالا با مارپیچ
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 3w / 5w / 10w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
ماشین علامت گذاری لیزری فیبر 50 وات با منبع Raycus Jpt
| نام محصول: | حکاکی لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
| منطقه علامت گذاری: | 110 میلی متر × 110 میلی متر (و سایر اختیاری) |
دسکتاپ 30W 3D لیزری علامت گذاری ماشین 1064nm با سرعت بالا گالو اسکن
| نام محصول: | دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر رومیزی 30w 50w 100w 100w روی مارک فلزی |
|---|---|
| قدرت: | 30W 50W 100W |
| منطقه کاری: | 100 * 100 میلی متر |
50W حکاکی عمیق حکاکی لیزری فیبر 3D فولاد حکاکی Mopa Color Metal Metal
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
1 میلی متر طلا و نقره برش فیبر لیزر علامت گذاری ماشین 50W برای جواهرات عمیق حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
نوع ماشین آلات علامت گذاری لیزر فایبرگلاس برای Jewlery طلا نقره ای
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری 30W برای حکاکی فلزات عمیق
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ماشین علامت گذاری لیزر فیبر 50W برای حکاکی عمیق مس برنجی فولاد کربن
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
30W لیزر مینی فیبر لیزری علامت گذاری ماشین نسخه قابل حمل برای علائم فلزی و پلاستیک و حکاکی
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20W 30W آلومینیوم علامت گذاری عمیق فیبر لیزری علامت گذاری ماشین با علامت دقت
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


