همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزری حکاکی فیبر CCD 1064 نانومتری برای فولاد ضد زنگ فلزی
| کاربرد: | حکاکی لیزری |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| مواد قابل اجرا: | فلز، پلاستیک |
3W 5W 10W دستگاه لیزر UV علامت گذاری ماشین برش لیزر فیبر رومیزی
| نام محصول: | دستگاه مارک حکاکی لیزر UV |
|---|---|
| دقت کار: | 0.01 میلی متر |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
ماشین نقاشی لیزری کوچک و قابل حمل لیزر فیبر کوچک برای جواهرات و فلزات گرانبها
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20 وات |
| منطقه علامت گذاری: | 100*100mm/150mm*150mm |
مینی دسکتاپ 20W 30W 50W CO2 لیزر حکاکی علامت گذاری ماشین برای چوب چرم مواد غیر فلزی
| مدل ماشین: | 20 وات، 30 وات، 50 وات، 70 وات |
|---|---|
| حداقل عرض خط: | 0.012 میلی متر |
| دقت مکرر: | 0.003 ± میلی متر |
دستگاه لیزر لیزری با دقت بالا دستگاه علامت گذاری دستگاه هوا خنک کننده طول عمر طولانی
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر با دقت بالا برای فروش با قیمت کارخانه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 30W |
| منبع تغذیه: | 220V |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 10000 میلی متر بر ثانیه حکاکی لیزری فیبر 50 وات برای فلز
| کاربرد: | حکاکی لیزری فیبر برای فلز |
|---|---|
| دقت کار: | 0.001 میلی متر |
| قالب گرافیکی پشتیبانی می شود: | AI، PLT، DXF، BMP، DST، DWG، LAS، DXP |
نشانگر حکاکی لیزری فیبر محصور 20 واتی با عملکرد فوکوس خودکار
| نام محصول: | هوش مصنوعی، BMP، Dst، Dwg، DXF، DXP، LAS، PLT، سایر موارد |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه مارک لیزر فیبر فلزی پلاستیک 30 وات حکاکی لیزری فیبر
| مدل ماشین: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر: | حداکثر |
| نرم افزار کنترل: | نرم افزار EZCAD |
دستگاه مارک لیزری RL-P دستگاه مارک پرینتر لیزری 20 واتی
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر 20 وات |
|---|---|
| کاربرد: | دستگاه مارک پرینتر لیزری |
| منطقه علامت گذاری: | 100 ~ 150 میلی متر (محدوده اختیاری) |
دستگاه علامت گذاری لیزر الیاف فلزی مینی 30w حکاکی لیزری فیبر
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w ، 70w |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر مینی فیبر |
| نوع لیزر فیبر: | لیزر فیبر نبض |


