همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه لیزر اسکن لیزر قطعات دیافراگم ورودی 10 میلیمتر برای علامت دقت
| نام محصول: | اسکن 1064 نان |
|---|---|
| نوع لیزر: | 1064nm |
| کاربرد: | فیبر لیزر مارک ماشین |
اسکنر لیزری دیافراگم 10mm، دستگاه برش لیزری ماشین آلات، اسکنر گالوانومتری
| نام محصول: | 1064nm گالو اسکنر |
|---|---|
| نوع لیزر: | 1064nm |
| کاربرد: | فیبر لیزر مارک ماشین |
دستگاه جوش لیزری دستی 1000 وات با سر جوش فیدر سیم اتوماتیک WXS
| کلید واژه ها: | دستگاه جوش لیزر فیبر |
|---|---|
| لیزر: | 1000w Raycus/Max |
| منبع تغذیه: | 220V ± 10٪/50Hz/380V ± 10٪/50Hz |
دستگاه پاک کننده لیزر کوله پشتی هوا خنک کننده قابل حمل برای فروش 50w 100w
| نوع لیزر: | فروش دستگاه شستشو با لیزر |
|---|---|
| ویژگی ماشین: | قابل حمل |
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس |
کوله پشتی کوچک پاک کننده لیزری دستگاه خنک کننده هوا برای از بین بردن زنگ زدگی حذف رنگ
| نوع لیزر: | دستگاه زنگ زدگی تمیز کننده لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالسی 50w 100w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کننده لیزر جوشکار قابل حمل 1500 وات 3 در 1 جوشکاری برش
| طول موج:: | 1070 نانومتر |
|---|---|
| نام تجاری منبع لیزر:: | حداکثر |
| قدرت لیزر:: | 1500 وات |
گواهینامه CE 60w دستگاه جوش لیزر برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | دستگاه جوشکاری لیزر YAG Spot دستگاه جوشکاری دقیق |
|---|---|
| ولتاژ: | 110V / 220V اختیاری |
| ضمانتنامه: | 1 سال |
تكنيك اسكن تكنيك لنز تكتا براي تكثير
| فاصله کار: | 61.8mm - 510.5mm در دسترس است |
|---|---|
| زاویه اسکن: | همه موجود است |
| فیلد اسکن: | همه موجود است |
دستگاه تمیز کردن لیزر MOPA PULSE
| نوع لیزری: | لیزر فیبر پالس MOPA |
|---|---|
| نام ماشین: | دستگاه تمیزکاری لیزر پالس MOPA |
| توان متوسط: | ≥120w |


