همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
لیزر فیبر لیزری قابل حمل فیبر نوری 20W EZCAD نرم افزار کنترل برای فلزات
| نرم افزار:: | مارک لیزری |
|---|---|
| وضعیت:: | جدید |
| CNC یا نه:: | بله |
منبع رنگ فیبر لیزری رنگی 1064 نانومتر برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20، 30 و 50 وات |
| طول موج: | 1064nm |
قابل حمل مینی لیتیم فیبر نوری با علامت گذاری ماشین با قیمت رقابتی
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر قابل حمل 20w 30w برای ماشین های علامت گذاری برای فلز / پلاستیک، 110 * 110mm اندازه
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر 220 ولت 50 هرتز 50 وات لیفت خودکار و منبع JPT
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر 50 واتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W/30W/50W |
| دمای کار: | 0-40 ℃ |
Sino Galvo Fiber Laser Marking Machine 60W Stainless Steel Software EZCAD
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر رنگی |
|---|---|
| طرح: | دستگاه لیزر قابل حمل |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 60 وات |
دستگاه مارک لیزر فیبر Maxphotonics 30 واتی EZCAD نرم افزار 1064 نانومتری برای فلز
| منبع لیزر: | ماکس فوتونیک |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | دستگاه مارک لیزر 30 وات |
| قدرت لیزر: | 20 وات 30 وات 50 وات |
حکاکی نشانگر لیزری فیبر بسیار یکپارچه برای چاپ بسته بندی غذا
| وزن (کیلوگرم): | 6.7 کیلوگرم |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 170mm*170mm |
| قدرت لیزر: | 20 وات |
دستگاه لیزر لیزری علامت گذاری ماشین ماشین حکاکی 20w 30w
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
ماشین آلات علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل کوچک برای تعمیر و نگهداری آسان فلز
| نام محصول: | ماشین آلات علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل کوچک برای تعمیر و نگهداری آسان فلز |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


