همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
دستگاه حکاکی لیزری سه بعدی MINI 20W برای علامت گذاری حکاکی جواهرات
| کلید واژه ها: | دستگاه مارک لیزر فیبر MINI |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 100 * 100 میلی متر |
| نام تجاری منبع لیزر: | JPT، MAX یا Raycus |
قابل حمل فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 110 * 110mm منطقه کار
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری با لیزر فشرده و قابل حمل با استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری با لیزر فشرده و قابل حمل با استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
فیبر ماشین لیزر علامت گذاری ماشین نیروی سرعت بالا - سیستم خنک کننده هوا
| نام محصول: | علامت گذاری ماشین لیزر فیبر MOPA |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه لیزر دستی 20W دستی، دستگاه حکاکی لیزری آلومینیومی برای فلز
| نام محصول: | دستگاه لمینیت فیبر لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دستگاه مارک گذاری لیزر موپا فیبر MAX MAX Descon 20W اندازه کوچک جدید وضعیت جدید
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر مینی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه برش لیزری آکریلیک قابل جدا شدن، ماشین علامت گذاری فلز 320 * 200mm جدول اندازه
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W - 50W |
| منطقه کاری: | 110 × 110 میلیمتر |
ماشین علامت گذاری دائمی ماشین لیزر، دستگاه لیزر علامت گذاری سریع سرعت
| نام محصول: | ماشین علامت گذاری با لیزر فیبر با کارایی بالا کار می کند |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
نشانگر لیزری فشرده و قابل حمل با پوشش حفاظتی
| نام محصول: | نشانگر لیزری فشرده و قابل حمل با پوشش حفاظتی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
علامت گذاری ماشین لیزری فشرده فشرده برای ارائه علامت ایمنی
| نام محصول: | نقطه پین ماشین نشانه گذاری |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |


