همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ fiber laser engraving marking machine ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل 20 واتی برای حکاکی حلقه فولادی ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| منطقه حکاکی: | 110*110 میلی متر |
نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر خودکار با کارایی بالا |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
لیزر فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 20w برای فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
لپ تاپ مجهز به لپ تاپ مجهز به لپ تاپ مجهز به لپ تاپ
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دسکتاپ 20W 30W 50W فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای QR CODE چاپ و علامت گذاری لوگو
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه قابل تعویض فیبر لیزری علامت گذاری ماشین خنک کننده هوا برای قطعات خودرو
| نام محصول: | دستگاه قابل تعویض فیبر لیزری علامت گذاری ماشین خنک کننده هوا برای قطعات خودرو |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر خنک کننده هوا محیط زیست 2 سال گارانتی
| نام محصول:: | لیزر فیبر لیزری علامت گذاری به عنوان مواد شیمیایی 2 سال گارانتی |
|---|---|
| نوع لیزر:: | لیزر فیبر |
| نام تجاری:: | ریزالسر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر خنک کننده هوا 1064nm برای صفحه مدار مدارهای مجتمع فلزات
| نام محصول: | نشانگر لیزر فیبر دستی دستی جدید برای مدارهای مدار مجتمع فلزات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110x110mm |
دستگاه خنک کننده با لیزر فلزی دستی 20W ، سیستم خنک کننده هوا با طول موج 1064nm
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100 میلی متر |
دستگاه مارک لیزر فیبر 20 واتی با عملکرد فوکوس خودکار بالابر داخلی داخلی
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر 20w |
|---|---|
| وضعیت: | 100% نو |
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |


