همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser fiber marker ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
دستگاه حکاکی لیزری فلزی قابل حمل 1064nm آلومینیوم
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر فلزی قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110x110mm |
20W 30W Fiber Laser Marker 3D فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای علامت گذاری قالب
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
20W 30W آلومینیوم علامت گذاری عمیق فیبر لیزری علامت گذاری ماشین با علامت دقت
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر فیبر لیزری 30 وات با دقت بالا برای برنج
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
نشانگر لیزری فیبر 50w 100w 1.5mj حکاکی عمیق هوا خنک کننده برای جواهرات فلزی پلاک
| کاربرد: | علامت گذاری لیزری |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| منطقه علامت گذاری: | 175mm*175mm |
ایستگاه کاری فیبر لیزری علامت گذاری ماشین Q - سوئیچ سرعت بالا مارک
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر لیزر حرفه ای برای کاربرد صنعت |
|---|---|
| قدرت: | 30W / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 300 * 300 میلیمتر |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر جواهرات 50w 7000 mm / s
| نام محصول: | دستگاه مارک فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
سیستم های علامت گذاری صنعتی لیزری فشرده 30w برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | ماشین آلات حکاکی لیزر عددی فیبر صنعتی برای استفاده از صنعت |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
فیبر لیزری علامت گذاری ماشین برای برچسب Anminal گوش، پلاستیک، قطعات خودرو
| نام محصول: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه جوش لیزری 180 کیلوگرم و ولتاژ عملیاتی 220 ولت و قدرت 1500 وات 2000 وات
| عملکرد زنگ هشدار: | سیستم حفاظتی هوشمند، برنامه ترمینال تلفن همراه و نظارت بر رایانه شخصی، بازخورد زمان واقعی از وضعیت ک |
|---|---|
| محدوده سرعت جوشکار: | 0 ~ 120 میلی متر بر ثانیه |
| قدرت نامی: | 1500w/2000W |


