همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser fiber marker ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
تجهیزات جوش لیزری قابل حمل 3 میلی متری با نفوذ دو طرفه بدون نگهداری
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
|---|---|
| نفوذ یک طرفه: | 3 میلی متر (فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن)، 2 میلی متر (آلومینیوم)، 1.5 میلی متر (برنج)، 1 |
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
فیبر ماشین لیزری فیبر فیبر لیزری مارک ماشین فلزی
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر قابل حمل 20 وات 60 کیلوهرتز نشانگر لیزری گوش حیوانات
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزر فیبر هوشمند 20W 30W برای جواهرات |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
قابل حمل فیبر لیزری علامت گذاری ماشین 110 * 110mm منطقه کار
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
برچسب برچسب سگ برچسب 20W 30W قابل حمل لیزر علامت گذاری ماشین با مواد فلزی و پلاستیک
| نام محصول: | مینی لیتیم مارک دستگاه لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W 30W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری قابل حمل 1 میلی متری برای جواهرات فلزی از جنس استنلس استیل
| کلمه کلیدی: | نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| منطقه حکاکی: | 110*110 میلی متر |
همه در یک ماشین علامت گذاری فیبر، دستگاه لیزر اچ برای افزایش کارایی فلز
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل همه در یک |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ضمانت لیزر فلز دستی با لیزر با دقت بالا 1 سال ضمانت
| نام محصول: | نشانگر لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر |
30W 50W Desktop Fiber Laser Marking ماشین حکاکی برای فلز
| نام محصول: | دستگاه چاپ لیزری فیبر لیزری |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه جوشکاري ليزري فايبر با قدرت 1.5KW و طول موج 1070nm
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |


