همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser fiber marker ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
دستگاه حکاکی لیزری قابل حمل نشانگر فیبر رومیزی مینی 20 واتی
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
|---|---|
| نرم افزار کنترل: | EZCAD |
| نام تجاری سیستم کنترل: | بکهوف |
نشانگر حکاکی لیزری فیبر محصور 20 واتی با عملکرد فوکوس خودکار
| نام محصول: | هوش مصنوعی، BMP، Dst، Dwg، DXF، DXP، LAS، PLT، سایر موارد |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه مینی لیتیم فیبر لیزری مینی میز با پوشش کامل
| نام محصولات: | ماشین آلات علامت گذاری لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| نوع Laset: | لیزر فیبر |
دستگاه حکاکی مارک لیزری فیبر 20 واتی برای فلز آلومینیوم
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| منطقه علامت گذاری: | 150mm*150mm |
| منبع لیزر: | IPG Raycus Max JPT |
دستگاه جوش لیزری دستی 180 کیلوگرم برای کاربردهای جوش مستمر
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1500w/2000w دستگاه جوش لیزر فیبر دستی برای کارهای جوش کوچک و ظریف
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
علامت گذاری لیزر فیبر نوری 20W با محدوده علامت گذاری 110 * 110 میلیمتر
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
Collimating focal length F50mm ماشین جوش لیزری فیبر دستی برای جوش سریع
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
F50mm Collimating Focal Length Handheld Laser Welding Machine با قدرت نامی 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
1.5KW / 2KW / 3KW دستگاه جوش لیزر خط کانال با قطر نقطه فوکال 0.5mm
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |


