همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser fiber marker ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
قابل حمل مینی لیتیم فیبر نوری با علامت گذاری ماشین با قیمت رقابتی
| نام محصول: | قابل حمل لیزر مارک دستگاه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
ماشین جوش لیزری فیبر کوچک و قدرتمند دستگیر با منبع لیزر BWT
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Key Selling Points: | Competitive Price |
دستگاه علامت گذاری فیبر لیزری مجتمع نوع دستی مصرف کم انرژی
| نام محصول: | دستگاه لیزر لیزر مارک دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 110 × 110 میلیمتر |
دستگاه لیزر دستی 20W دستی، دستگاه حکاکی لیزری آلومینیومی برای فلز
| نام محصول: | دستگاه لمینیت فیبر لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w / 30w |
| منطقه کاری: | 100x100mm |
دستگاه جوش لیزر دستی برای کارخانه های مواد غذایی و نوشیدنی BWT منبع لیزر 3mm Welding Dept
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
دستگاه لیزر لیزری با دقت بالا دستگاه علامت گذاری دستگاه هوا خنک کننده طول عمر طولانی
| نام محصول: | دستگاه لیزر فیبر با دقت بالا برای فروش با قیمت کارخانه |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 30W |
| منبع تغذیه: | 220V |
220V دستگاه مارک لیزر فیبر نوری 20W 30W 50W وضعیت جدید پایدار
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر نوری پایدار 20W 30W 50W وضعیت جدید
| نام محصول: | دستگاه مارک لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20w ، 30w ، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (اختیاری) |
طول موج 504 × 1064 میلیمتر، همه در یک طراحی
| نام محصول: | دستگاه حکاکی لیزری فیبر صنعتی |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه جوش لیزری دستی با قابلیت اطمینان بالا برای صنایع خودرو و سایر صنایع
| ادغام: | محصولات بسیار یکپارچه |
|---|---|
| حالت خروجی لیزر: | حالت خروجی لیزر انعطاف پذیر را می توان به راحتی با تجهیزات سیستم ادغام کرد |
| مواد جوش: | فولاد ضد زنگ، ورق گالوانیزه، فولاد کربن، آلومینیوم، برنج، مس |


