همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ jewelry laser fiber marker ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
دستگاه علامت گذاری لیزر مینی فلز با رایانه برای جواهرات طلا
| مدل: | دستگاه حکاکی لیزری برای جواهرات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 20W / 30W / 50W / 100W |
| مواد قابل استفاده: | پلاستیک فلزی |
لیتیوم لیتیوم فیبر لیتیوم مارک ماشین کم قدرت برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | نوع لیزر فیبر لیزری اقتصادی نوع |
|---|---|
| قدرت: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه مارک لیزر فیبر کوچک Q-Switched با سرو موتورهای اختیاری
| نام محصول: | دستگاه حکاکی نشانگر لیزری فیبر |
|---|---|
| قدرت: | 20W / 30W / 50W |
| منطقه کاری: | 300 * 300 میلی متر |
نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل 20 واتی برای حکاکی حلقه فولادی ضد زنگ
| کلمه کلیدی: | نشانگر لیزری مینی فیبر قابل حمل |
|---|---|
| منبع لیزر: | Raycus، JPT، Max یا دیگران |
| منطقه حکاکی: | 110*110 میلی متر |
دستگاه برش لیزری آکریلیک قابل جدا شدن، ماشین علامت گذاری فلز 320 * 200mm جدول اندازه
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20W - 50W |
| منطقه کاری: | 110 × 110 میلیمتر |
دستگاه برش لیزری آلومینیومی برنج مس 20W / 30W 0.01mm تکرار دقیق
| شماره مدل: | ریزالسر |
|---|---|
| درجه: | دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر نوری |
| روش علامت گذاری: | علامت گذاری اسکن |
حکاکی لیزری فیبر کوچک 30 واتی 50 واتی Raycus JPT برای فولاد ضد زنگ فلز
| کلید واژه ها: | دستگاه حکاکی فلز |
|---|---|
| کلمات کلیدی 2: | نشانگر لیزری فیبر |
| نام تجاری منبع لیزر: | MAX یا Raycus یا JPT |
ساختار پایدار برای دستگاه های علامت گذاری لیزر فیبر 20w به طور کامل مجتمع برای فلز / پلاستیک
| نام محصول: | نشانگر لیزری فیبر مجزا برای مارک فلز و پلاستیک |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 200 * 200 میلیمتر |
دستگاه حکاکی لیزری محور روتاری Yag، 51KG نشانگر لیزری کوچک دستی
| نام محصول: | مینی لیزر فیبر قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 20w، 30w، 50w |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلیمتر |
دستگاه حکاکی از فولاد ضد زنگ 1064nm نشانگر لیزری فیبر 50w
| نام محصول: | دستگاه فروش لیزر حکاکی لیزر فیبر 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منطقه کاری: | 110 * 110 میلی متر (و دیگران) |


