همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ metal laser paint and rust remover ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
کوله پشتی کوله پشتی خنک کننده هوای قابل حمل دستگاه ضد زنگ زدگی لیزری 100 واتی 50 واتی
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر حذف زنگ زدگی |
|---|---|
| ویژگی ماشین: | قابل حمل |
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالسی |
دستگاه حذف زنگ لیزری 100 وات برای تمیز کردن صنعتی
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
دستگاه لیزر زدود زنگ زدگی 1000 وات 1500 وات 2000 وات طرح دستی
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000 وات 1500 وات 2000 وات |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A و دیگر اختیاری |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی لیزری فیبر 1000 واتی برای گرد و غبار روغن رنگ زنگ زده
| نوع لیزری: | رفع زنگ زدگی با لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده آب |
پاک کننده لیزری دستی 50 وات 100 وات ضد زنگ کوله پشتی قابل حمل
| نام ماشین: | دستگاه زنگ زدای لیزری پالس |
|---|---|
| عملکرد اصلی: | تمیز کردن زنگ زدگی با لیزر |
| روش خنک کننده: | پرتو تمیز کننده لیزر 650 میلی متر |
حذف زنگ زدگی لیزری پاک کننده کوله پشتی MINI با لیزر فیبر پالس 100w 50w
| نوع لیزر: | حذف زنگ زدگی با لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس 100w 50w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
50W فیبر لیزر حذف رنگ تمیز کردن ماشین پاک کننده زنگ دستی لیزر
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG50W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کننده لیزری پاک کننده زنگ 100 لیتری لیزری کنترل از راه دور
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر 100 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| اندازه ماشین: | 617*469*291 |
زنگ زدگی را از صفحه لمسی دستگاه تمیز کننده لیزر فلزی پاک کنید
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه شستشو با لیزر |
| وزن دستگاه: | 80 کیلوگرم |
فیبر لیزر فلز تمیز کردن ماشین 100W برای حذف زنگ زنگ فلز / روغن استن
| نام محصول: | دستگاه تمیز کننده لیزر فیبر 100 وات برای از بین بردن زنگ فلز و لکه روغن |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر |


