همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ metal laser paint and rust remover ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
دستگاه برش لیزر فیبر لیزری، 100 وات قابل حمل لیزر تمیز کننده فلزی
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم / لیزر تمیز کردن تجهیزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه حذف زنگ ليزري 1000 وات
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر پاک کننده 1000 وات |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000W |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه پاک کننده لیزر فیبر پالس دستی 100w 200w جهت از بین بردن زنگ زدگی
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات / 200 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه برش لیزری دستی خانگی منبع الکتریکی IPG برای حذف زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر تمیز کردن سیستم |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100w / 200w |
| منبع: | لیزر فیبر |
چمدان نوع 50w دستگاه حذف زنگ زدگی با لیزر فیبر Pulsed کاملاً محصور شده است
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
پاک کننده لیزری پالس پالس با دقت بالا رنگ روغن زدود زنگ فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | 538*411*685mm |
| نام تجاری منبع لیزر: | RAYCUS |
دستگاه تمیز کننده لیزری قابل حمل 1500W 2000W Fiber CW Oil Paint Rust Remove
| قدرت: | 1500 وات، 1000 وات، 2000 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | RL-CW |
| نام تجاری: | Riselaser |
دستگاه تمیزکننده هوشمند لیزر ، دستگاه لیزر فلزی لیزر فیبر 1064 نانومتر
| نام محصول: | دستگاه تمیز کردن لیزر هوشمند دستگاه رسوب زدایی با لیزر فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 70W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر لیزر Raycus IPG 100W با سرعت بالا 6000mm / s
| نام محصول: | دستگاه پاک کننده زنگ زدگی لیزر فیبر Raycus IPG100W |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه پاکسازی پالس لیزر فیبر 100W / 200W قابل حمل ابزار حذف زنگ چند سطح برای فلز
| قدرت: | 100 وات، 200 وات |
|---|---|
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
| ضمانت اجزای اصلی: | دو سال |


