همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ metal laser paint and rust remover ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
کوله پشتی لیزری نقلیه رنگ و زنگ 50W 100W ماشین تمیز کننده لیزر خودکار ضد زنگ
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ماشین تمیز کننده لیزری دستی فیبر پالس 100 وات
| مواد قابل اجرا: | آلومینیوم، فلز |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات، 200 وات، 300 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه لیزر تمیز کننده بزرگ پاک کننده زنگ زدگی 2000w
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000W |
| روش خنک کننده: | آب خنک کننده |
دستگاه ضد زنگ دستگاه تمیز کننده لیزر قابل حمل 50 وات 100 وات 200 وات
| نوع لیزری: | زنگ زدگی لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50w/100w/200w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه شستشوی لیزری دستی چرخ دستی قیمت مناسب برای از بین بردن زنگ فلز
| نوع لیزر: | قیمت دستگاه شستشوی لیزری دستی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر MOPA 200w/100w |
| قدرت موجود: | 100 وات 200 وات 300 وات |
دستگاه تمیز کننده زنگ زدگی دستگاه لیزر فیبر 100 وات فولاد ضد زنگ
| نوع لیزری: | دستگاه شستشوی لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
کوله پشتی کوچک پاک کننده لیزری دستگاه خنک کننده هوا برای از بین بردن زنگ زدگی حذف رنگ
| نوع لیزر: | دستگاه زنگ زدگی تمیز کننده لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالسی 50w 100w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
1064 نانومتر لیزر قابل حمل لیزر 1000W ساخته شده در چیلر آب SA
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کردن لیزر 1000w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W |
| سبک خنک کننده: | چیلر آب S&A |
دستگاه زنگ زدگی لیزری 200 وات 100 وات 50 وات پاک کننده سنگ فلزی رنگ روغن
| نوع لیزر: | دستگاه شستشوی لیزری قابل حمل 200 وات |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| انرژی پالس: | 1.5 میلی ژول |
دستگاه لیزری قابل حمل زنگ زدایی 200 وات لیزر پاک کننده دستی
| نوع لیزر: | سیستم تمیز کردن لیزر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس حداکثر 200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |


