همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ metal laser paint and rust remover ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
ماشین تمیز کننده لیزری قابل حمل 100 ولت 50 ولت برای حذف رنگ زنگ فلزی تک فاز AC 220V
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر تمیز کننده قابل حمل برای زنگ زدگی 100w 50w |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کردن لیزر 100W فیبر با خنک کننده هوا / آب برای از بین بردن رنگ زنگ
| نام محصول: | فیبر لیزر برای پاک کردن زنگ زدگی / رنگ |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | 1064nm |
دستگاه تمیز کننده لیزری 1500 وات 2000 وات 3000 وات با پرتو 300 میلی متری 650 میلی متر
| نوع لیزری: | دستگاه زنگ زدا |
|---|---|
| کلید واژه ها: | دستگاه زنگ زدگی لیزری |
| روش خنک کننده: | پرتو تمیز کننده لیزر 650 میلی متر |
دستگاه تمیزکننده لیزر خودکار ، دستگاه تمیز کردن لیزر فیبر 100W منبع 1064nm منبع
| نام محصول: | فیبر لیزر برای پاک کردن زنگ زدگی / رنگ |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | 1064nm |
دستگاه لیزر پاک کننده Protable دستگاه لیزر تمیز کننده زنگ زدگی 200w
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده 200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا/آب |
5MJ لیزر با کیفیت بالا دستگاه تمیز کردن ماشین دقیق موقعیت برای حذف نقاشی عمیق
| نام محصول: | سیستم پاک کردن لیزر فیبر 5 مگاوات با انرژی 200 وات Q-switched برای حذف نقاشی عمیق |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
لیزر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو / کشتی
| نام محصول: | پاک کننده لیزری فیبر با کارایی بالا 100 وات برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کردن لیزر با راندمان بالا 100 وات عملکرد آسان برای صنعت خودرو / کشتی
| نام محصول: | لیزر فیبر پاک کننده 100W با راندمان بالا برای صنعت خودرو و کشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064 نانومتری |
دستگاه لیزر پاک کننده کوله پشتی قابل حمل حذف رنگ سطح زنگ زدگی فلز
| مواد قابل اجرا: | PVC، فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم ... |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات، 50 وات |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
دستگاه تمیز کردن لیزری فیبر پالس دستگیر لیزر ضد زنگ قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| : |


