همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ metal laser paint and rust remover ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
100W صنعتی لیزر تمیز کردن ماشین لیزر دستی زنگ زدایی
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
دستگاه حذف اکسید لیزر لیزر قابل حمل 100 وات 1064nm لیزر قابل حمل
| نام محصول: | سیستم تمیز کردن لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات |
| منبع: | لیزر فیبر |
1000w 1500w فايبر ليزر پاکساز رطوبت پاکساز دستگاه فرمت بزرگ برای رطوبت رنگ خاک روغن
| قدرت: | 1000 وات، 1500 وات، 2000 وات |
|---|---|
| مواد قابل اجرا: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلومینیوم، فلز |
| نوع لیزری: | لیزر فیبر |
100 ولت 200 ولت 80 کیلوگرم ليزر دستي ضد زنگ براي فلز
| قدرت: | 200 وات، 100 وات |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 538*411*685mm |
کوله پشتی لیزر زدودن دستگاه 50W لیزر تمیز کردن تجهیزات بدون آلودگی
| نام محصول: | 50W ماشین تمیز کردن لیزر کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 50W |
| منبع: | لیزر فیبر 1064nm |
دستگاه تمیز کردن لیزر ارتعاشی، دستگاه 100W لیزر زنگ زنگ برای قالب
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
بدون تجهیزات تمیز کردن لیزر لرزش ، دستگاه لیزر زنگ زدایی برای قالب
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
50w 100w 200w کوله پشتی ماشین پاک کننده لیزری دستگیر پالس برای پاک کردن روغن رنگ زنگ قابل حمل
| جزئیات بسته بندی: | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-9 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
ریموت کنترل ماشین فلزی تمیز کننده لیزر دو محوره 1064 نانومتری
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده فلز |
|---|---|
| طول کابل فیبر: | 3-5 M |
| قدرت لیزر: | 100W/200W |
دستگاه تمیز کردن لیزر مستمر 1500W 2000W 3000W برای حذف زنگ / رنگ
| نوع لیزری: | دستگاه لیزر زدودن زنگ زدگی |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 1000W/1500W/2000w |
| روش خنک کننده: | خنک کننده آب |


