همه محصولات
-
ماشین برش لیزری فیبر فلزی
-
ماشین برش لیزری صنعتی
-
فیبر لیزری لوله برش ماشین
-
ماشین تمیز کردن لیزر
-
دستگاه جوش لیزری دستی
-
دستگاه علامت گذاری لیزر فیبر
-
دستگاه مارک UV لیزر
-
دستگاه جوش لیزری
-
ماشین آلات برش لیزری فیبر دقیق
-
دستگاه جوش لیزر جواهرات
-
دستگاه چاپ فلزی سه بعدی
-
سیستم استخراج لیزر
-
منبع لیزر فیبر
-
قطعات ماشین لیزر
-
دستگاه مارک CO2
-
حذف موانع لیزری
-
دستگاه تست طلا
-
گوستاووبا تشکر از بسته بندی. بسته های شما به خوبی طراحی و آماده شده اند. -
ویکتورممنون زوئی -
استیفانودستگاه محکم به نظر می رسد ... خوب ساخته شده است .. آن را دوست دارم!
کلید واژه ها [ metal laser paint and rust remover ] همخوانی داشتن 66 محصولات.
دستگاه تمیز کردن لیزر با خنک کننده 220V تک فاز 220W با مجوز CE
| نام تجاری:: | ریزلر |
|---|---|
| محل مبدا:: | شنژن ، چین (سرزمین اصلی) |
| قدرت لیزر:: | 100W |
ماشین تمیز کردن لیزر فیبر دستی با طول فیبر 3 متری برای صنایع صنعتی
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
دستگاه تمیز کردن لیزر با وزن 80 کیلوگرم با لیزر فیبر فیبر با حداکثر انرژی پالس 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
دستگاه پاک کننده لیزر کوله پشتی هوا خنک کننده قابل حمل برای فروش 50w 100w
| نوع لیزر: | فروش دستگاه شستشو با لیزر |
|---|---|
| ویژگی ماشین: | قابل حمل |
| قدرت لیزر: | لیزر فیبر پالس |
Q - فیش لیزر فیبر لیزری ماشین 200w سفارشی حالت پرتو لیزری
| نام محصول: | دستگاه تمیزکننده فیبر لیزری فیبر کشی Q-switched 200W برای تمیز کردن زنگ |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 200W |
| منبع: | لیزر فیبر |
سیستم خنک کننده هوای خنک کننده لیزر صنعتی 100W صنعتی
| نام محصول: | لیزر فیبر ماشین تمیز کردن |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100W |
| منبع: | لیزر فیبر |
چمدان 100W JPT دستگاه لیزر قابل حمل تمیز کردن وزن 28 کیلوگرم
| نوع لیزر: | دستگاه تمیز کردن لیزری قابل حمل |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100 وات JPT |
| دمای کاری: | 0 تا 40 درجه سانتیگراد |
دستگاه تمیز کننده لیزری دستی 200w 100w برای ضد زنگ زدن فلزات
| نوع لیزر: | دستگاه لیزر تمیز کننده فلزات |
|---|---|
| قدرت لیزری: | 100 وات/200 وات |
| روش خنک کننده: | خنک کننده هوا |
دستگاه تمیز کننده لیزری دستی 100 وات 300 وات روش خنک کننده هوا
| قدرت: | 200 وات، 100 وات، 300 وات |
|---|---|
| وزن: | 45 کیلوگرم |
| کاربرد: | تمیز کردن زنگ زدگی رنگ سطحی |
منبع لیزر فیبر Maxphotonics ماژول لیزر فیبر 100w 200w 300w
| نام محصول: | منبع لیزر فیبر |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 100/200 / 300w |
| طول موج: | 1064nm |


